• 07.04.2024
        • 2 kwietnia obchodzony

jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział

w warsztatach edukacyjnych „Jestem ze spektrum - spróbuj mnie zrozumieć” przeprowadzonych przez panie z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Lipnie. Spotkanie miało na celu propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej.

• Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Parkowa" w Lipnie

• 03.04.2024
        • Kochani tuż przed Świętami Wielkanocnymi odwiedzili nas nasi Przyjaciele ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika oraz ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu z upominkami dla naszych wychowanków. Jeszcze raz dziękujemy za okazane wsparcie i wspaniałe serducho wszystkim biorącym udział w obu akcjach na rzecz naszych wychowanków.Brawo WY!!!

• Dnia 21 marca br. w naszej szkole świętowaliśmy nadejście wiosny.

• 24.03.2024
        • Dnia 21 marca br. w naszej szkole świętowaliśmy nadejście wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny konkurs pt. "Wiosenny Płaszcz". Każda z klas miała za zadanie zaprojektować i wykonać wiosenny płaszcz oraz transparent z hasłem. Jury wyłoniło kilka ciekawych propozycji i wręczyło pamiątkowe dyplomy i słodkości. I miejsce w pierwszej kategorii zdobył punkt przedszkolny, w drugiej kategorii zwyciężyła klasa I, natomiast w trzeciej kategorii zostały przyznane dwa I miejsca dla IV i VIII klasy. Wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa! Po spotkaniu w sali gimnastycznej barwnym korowodem z plakatami udaliśmy się do parku na ognisko z kiełbaskami. Tego dnia, mimo smutnej pogody, bawiliśmy się doskonale, a zabawa na świeżym powietrzu sprawiała uczniom wielką radość.

• Kiermasz z okazji Dnia Świętego

• 24.03.2024
        • Dzieci i uczniowie naszej Szkoły kolejny raz wsparli akcję charytatywną Szkolnego Klubu Wolontariatu. W tym roku pieniądze z kiermaszu z okazji Dnia Świętego Patryka przekazane zostaną na środki higieniczne dla podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej w Lipnie. Dziękujemy!

• Szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia i Dzielenia”

• 17.03.2024
        • Szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia i Dzielenia”.

W konkursie wzięli udział uczniowie kl. III. Celem konkursu było rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych oraz popularyzacja umiejętności sprawnego pamięciowego mnożenia i dzielenia. Miło nam poinformować, że Mistrzem Tabliczki Mnożenia i Dzielenia został Olivier Kućba. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów matematycznych!

• ŻOŁNIERZ W PRZEDSZKOLU

• 17.03.2024
        • 14 marca gościliśmy w naszym przedszkolu zawodowego ŻOŁNIERZA, który opowiedział o swojej służbie, tak ważnej dla naszej ojczyzny. Przywiózł ze sobą różne elementy wyposażenia każdego żołnierza, tj. śpiwór, maska przeciwgazowa, latarki wojskowe itp. Wielką atrakcją dla dzieci było przymierzenie hełmu oraz zwiedzenie wojskowego samochodu. Przedszkolaki z wielką uwagą słuchały w jakich sytuacjach używa się w/w elementów. Tematyka wojskowa zainteresowała zarówno chłopców, jaki i dziewczynki.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za upominki i odwiedziny pana Michała Szychulskiego!

• "KinoSzkoła"

• 17.03.2024
        • 12 marca 2024r. uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego, po raz kolejny, pojechały do kina w ramach projektu "KinoSzkoła" na prelekcję: Wykorzystaj swoje supermoce! Graj, twórz, pomagaj! Po pogadance obejrzały film pt. "Po prostu super".

• Dzień Kobiet w naszej szkole

• 10.03.2024
        •

8 marca to dzień, w którym wszystkie Panie w szkole - i duże jak i te małe - obchodziły swoje święto.

Wszyscy uczniowie, którzy założyli kapelusz lub korale byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej

• „360 kartek z okazji 30-lecia Zespołu Szkół w Kamionce”

• 03.03.2024
        • Samorząd uczniowski wraz z opiekunami wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pt.: „360 kartek z okazji 30-lecia Zespołu Szkół w Kamionce”. Celem akcji było zebranie pocztówek z życzeniami z okazji jubileuszu. Uczniowie z zaangażowaniem stworzyli kartkę z życzeniami i wizerunkiem naszej szkoły.

• "DZIEŃ ŚWIĘTOGO WALENTEGO ❤️"

• 12.02.2024
        • W dniu 9 lutego w naszej szkole obchodziliśmy "DZIEŃ ŚWIĘTOGO WALENTEGO ". Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Każdy mógł przygotować kartki walentynkowe, wyrażając w ten sposób swoje sympatie, które dotarły do adresatów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również fotobudka. Czas upłynął nam w atmosferze miłości i przyjaźni, a na korytarzach dominował kolor czerwony. Pamiętajmy o tym, że miłe słowa i okazywanie sympatii poprawiają samopoczucie i utrwalają relacje.

• WOŚP

• 01.02.2024
        • 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami Pobiliśmy rekord 7799,97 Składamy serdeczne podziękowania uczniom oraz ich rodzicom, wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia, jak również wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do osiągnięcia tak imponującego wyniku Dziękujemy