• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• 05.09.2020
        • Pani mgr Irena Retlikowska, dyrektor, pedagog, nauczycielka odeszła na emeryturę.

Szanowna Pani Dyrektor, w imieniu uczniów i rodziców składamy Pani podziękowania za lata pracy z dziećmi i dla dzieci. Pani wzorowa praca na zajmowanym stanowisku przepełniona była pasją i troską o odpowiednie wychowanie najmłodszych.

Dziękujemy Pani za wszystko i życzymy, aby nadchodzący czas pozwolił Pani na spełnienie marzeń.

Wszystkiego dobrego na nowym etapie życia!

Witamy w progach naszej szkoły NOWEGO DYREKTORA  Pana mgr Marcina Chojnickiego.

W imieniu całej społeczności uczniowskiej życzymy nowemu panu Dyrektorowi wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi oraz ,,dobrych wiatrów" w oświacie, tak aby nasza wspaniała szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania.